1- 2019 ODA FİYATLARI

Oda Tipleri Oda Özelliği Güncel Fiyat Balkon
Ekonomik Oda 2 Yetişkin Tükendi Balkon Yok
Bahçekatı Standart Oda 2 Yetişkin + 1 Çocuk 150,00 TL Balkon Var
Standart Oda 2 Yetişkin + 1 Çocuk 180,00 TL Balkon Var
Standart Oda 2 Yetişkin + 2 Çocuk 190,00 TL Balkon Var
Aile Odası (Tek Büyük) 1 3 Yetişkin + 1 Çocuk 225,00 TL Balkon Var
Aile Odası (Çift Oda) 2 4 Yetişkin 300,00 TL Çift Balkon Var

2- KAMPANYA SÜRESİNDE SATIŞA SUNULAN ODA TİPLERİ VE ADETLERİ AŞAĞIDADIR:

Oda Tipleri Oda Özelliği Oda Sayısı
Ekonomik Oda 2 Yetişkin 4 Oda
Bahçekatı Standart Oda 2 Yetişkin + 1 Çocuk 9 Oda
Standart Oda 2 Yetişkin + 1 Çocuk 14 Oda
Standart Oda 2 Yetişkin + 2 Çocuk 4 Oda
Aile Odası (Tek Büyük) 1 3 Yetişkin + 1 Çocuk 4 Oda
Aile Odası (Çift Oda) 2 4 Yetişkin 3 Oda

3- Erken rezervasyon kampanyası döneminde herhangi bir odanın tamamen satılmış olması YAVUZHAN OTEL'e her hangi bir yükümlülük getirmez. Alternatif oda tipleri önerilir.
4- Misafirler oda seçimlerini son derece dikkatli yapmalıdır. YAVUZHAN OTEL WEB SİTESİ bu seçimi kolaylaştırmak için son derece müsayittir. Lütfen bu konuda ihtiyaçlarınızı karşılayacak odayı doğru seçiniz. Bu konuda bizi telefon ile aramaktanda çekinmeyiniz.
5- Erken rezervasyon fiyatları bayram günlerinde farklılık gösterebilir.
6- Erken rezervasyon kampanyasındaki oda tiplerinden hiçbirinin fiyatlarına kahvaltı dahil edilmemiştir.
7- Erken rezervasyon şartlarından yararlanmak için minumum kalış geceleme sayısı 5 (beş) olmalıdır. Kampanyanın da oluşması geceleme gün sayısına bağlıdır.
8- Her iki kampanyada ki 0-3 yaş misafirler için bütün oda tiplerinde beşik ücretsizdir.
9- Erken rezervazyon kampanyasındaki rezervasyonun kesinleşmesi; Misafirin konaklayacağı gün sayısı kadar ücretin YAVUZHAN OTEL resmi banka hesabına havalesi ile onaylanır, misafirin e-mail adresine YAVUZHAN OTEL'in göndereceği e-mail ile kesinleşir.
10- Erken rezervasyon kampanyasında onaylanmış rezervasyon tarihlerinin değiştirilmesi; Misafirce, YAVUZHAN OTEL'e yapılacak yazılı müracaata müteakip, misafirin talep ettiği yeni kalış tarihleri hızlı bir şekilde otel rezervasyon programından kontrol edilir ve müsayitlik varsa misafirin onayına sunulur. Eğer müsayitlik yoksa, yeni tarihli bir öneri getirilir, yada farklı bir oda tipi ile değiştirilmesi önerilir. Farklı bir oda tipinden kaynaklanan oda yüksek fiyatlı bir oda ise, misafir otele defaten öder, eğer düşük fiyatlı bir oda ise otel misafire defaten öder. Misafir ve otel arasında bir anlaşma zemini oluşmaz ise, karşılıklı e-mail yolu ile teyitleşilerek oda iptal edilir.Bu durumda ilk rezervasyondaki oda giriş tarihinden 30 gün evvel ise ücretin tamamı 14 gün içinde koşulsuz iade edilir (Banka havale ücreti misafire yansıtılır), eğer oda giriş tarihinden evvel ki 30 günlük süre Aşılmışsa, misafirin havale ettiği ücretten 3(üç) gecelik ve hizmetlerin bedeli olan ücret otel tazminatı olarak gönderilmez, geri kalanı misafirin hesabına havale 14 gün içinde misafirin Banka hesap numarasına gönderilir. (Banka havale ücreti misafire yansıtılır.)
11- Erken rezervasyon kampanyasındaki rezervasyon iptali: Misafirin oda giriş tarihinden 30 gün evvel yazılı olarak yapacağı müracaat ile iptal mümkündür vede ücret koşulsuz olaral misafirin banka hesabına 14 gün içinde havale edilir.(banka havale ücreti misafire yansıtılır) Eğer 30 günlük süre aşılmıssa, Yavuzhan Otel havale edilen ücretten 3 (üç) gecelik konaklama ve hizmetlerin parasal karşılığını tazminat hakkı olarak uhtesinde tutar ve geri kalan ücreti 14 gün içinde misafirin banka hesap numarasına iade eder.(Banka havale ücreti misafire yansıtılır.)
12- Erken rezervasyon kampanyası üzerinde rezervasyon yaptıran misafirimizin Otel'den erken ayrılması durumunda kampanya şartları tek taraflı bozulacağından ve/veya artık şartlar oluşmadığından yeni/güncel fiyatlar üzerinden kalış günü hesaplanır, otel geceleme ve hizmet bedellerini alır ayrıca 1 (bir) günlük Güncel fiyatlar üzerinden misafirin erken ayrılma sebebi için geceleme hizmet bedelini tahsil eder. kalan miktar misafirin banka hesap numarasına 14 gün içinde havale edilir. (Banka havale ücreti misafire yansıtılır.)